MENU

JABATAN PERANCANGAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pn Gusdan Bt Tahir Pn Gusdan Bt Tahir Penolong Pegawai Perancang Bandar 09-2901507 gusdan@mpt.gov.my
Mokhtar Bin Abdul Mubin Pegawai Perancang Bandar J44 09-2901509 mokhtar@mpt.gov.my
En Noraidi B Omar En Noraidi B Omar Penolong Pegawai Perancang Bandar 09-2901508 noraidi@malaysia.com
JABATAN PENILAIAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En Yuzairy Hafiz bin mohamad yusuf Pegawai Penilaian W44 092901477 hafiz@mpt.gov.my
En Khairul Anuar Bin Ahmad Patanah Penolong Pegawai Penilaian Kanan 092901477 khairul@mpt.gov.my
En Mohd Abdillah bin Ishak Penolong Pegawai Penilaian 092901477
Pn Maimunah Bt Ismail Penolong Pegawai Penilaian 092901477
En. Ibnu Khattab Bin Umar Penolong Akauntan W36 092901477 ibnu@mpt.gov.my
BAHAGIAN PELESENAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pn Ayu Suzila Bt Abu Bakar Pembantu Tadbir N19 09-2901494 ayu@mpt.gov.my
Bhg Pengurusan Sumber Manusia dan Organisasi
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En Irwan B Mohamed Dari En Irwan B Mohamed Dari Penghantar Notis 09-2901494
Kemaskini Terakhir: Khamis, 26 Januari 2023 - 11:56am