MENU

PLANNING DEPARTMENT
Photo Name Designation Tel Fax Email
Pn Gusdan Bt Tahir Pn Gusdan Bt Tahir Penolong Pegawai Perancang Bandar 09-2901507 gusdan@mpt.gov.my
Mokhtar Bin Abdul Mubin Pegawai Perancang Bandar 09-2901509 mokhtar@mpt.gov.my
En Noraidi B Omar En Noraidi B Omar Juruteknik Perancang Bandar 09-2901508 noraidi@malaysia.com
VALUATION DEPARTMENT
Photo Name Designation Tel Fax Email
En Yuzairy Hafiz Pegawai Penilaian 092901477 hafiz@mpt.gov.my
En Khairul Anuar Bin Ahmad Patanah Penolong Pegawai Penilaian Kanan 092901477 khairul@mpt.gov.my
En Mohd Abdillah Penolong Pegawai Penilaian 092901477
Pn Maimunah Bt Ismail Penolong Pegawai Penilaian 092901477
En. Ibnu Khattab Bin Umar Penolong Akauntan W36 092901477 ibnu@mpt.gov.my
Human Resource Management
Photo Name Designation Tel Fax Email
En Irwan B Mohamed Dari En Irwan B Mohamed Dari Penghantar Notis 09-2901494
MANAGEMENT SERVICE DEPARTMENT
Photo Name Designation Tel Fax Email
Pn Norhanita Bt Mohd Yusof Pembantu Tadbir 09-2901487 norhanita@mpt.gov.my
Last Updated: Thursday, 26 January 2023 - 11:56am